KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiska blad 15773586
nr 1577 3586
Grafiska blad
20 st, ur "Svenska fåglar", Von Wright, Börtzells Stockholm, oramade, bladstorlek. Ej signerad
Kondition: 3 st med rivskador i hörn
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 november 2023
kl 19:03:28
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr